czwartek, 27 czerwca 2013
Klap klap

Kiedy modna blogosfera zaczyna klapać, znaczy, że można odetchnąć z ulgą. Nie trzeba już ze wstydem chować pod krzesło nóg obutych w swoje ulubione klapki, ani tym bardziej ukrywać ich w niemodnych reklamówkach, tłumacząc, że to tylko "na zmianę, bo normalnie noszę zabójcze szpilki".

Nie są to może najpiękniejsze, najbardziej wyszukane, ani najbardziej kobiece buty, ale litości! Kiedy myślę o ultra wygodnych butach Birkenstock, moje stopy już skaczą z radości!

 

zdjęcia: style.com; spartoo.pl

22:32, lazymonday , trendy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 24 czerwca 2013
Dzisiaj mogłabym | Lato!

Kiedy w garnku gotuje się kompot z rabarbaru, w menu na stałe zagościły truskawki, a po pracy wszystkie drogi prowadzą na plażę, to znak, że nadeszło lato. W związku z tym zwalniam, uciekam od internetu, szukam inspiracji w codziennym życiu. Bardziej niż moda interesuje mnie wygoda. Nie rezygnuję z ulubionej czerni, zakładam najwygodniejsze klapki na świecie, maluję paznokcie u nóg na pomarańczowo, zamykam oczy i myślę chwilo trwaj! Jak najdłużej!

 

 

sukienka - ania kuczyńska/ okulary - illesteva/ klapki - birkenstock/ lakier - nars/ kopertówka - dezso

23:04, lazymonday , mogłabym
Link Komentarze (2) »
wtorek, 11 czerwca 2013
Przerwa | Efekt WOW

Jeśli brakuje inspiracji, czas na przerwę. Wtedy inspiracje i podniety same pchają się do głowy.

Wow numer jeden to z pewnością świeżo ogłoszona, nowa kolaboracja giganta H&M z gigantem w postaci Isabel Marant. Chociaż od jakiegoś czasu informację tego typu, używając młodzieżowego slangu,  przyjmuję na miękko, nie ukrywam, że zdarzało mi się wzdychać do wielu projektów Marant. Od 14 listopada w wybranych salonach H&M. Brawo H&M, z pewnością jest na co czekać.

 

Wow numer dwa, choć może dla węższego kręgu - w październiku ukaże się książka Alexy Chung "It", prezenterki/ modelki/ didżejki/ celebrytki. Według opisu na amazonie, książka zawierać będzie kolekcję jej szkiców, tekstów i fotografii. Z pewnością źródło wielu inspiracji, nie tylko modowych, ale także muzycznych, przede wszystkim pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników stylu Alexy. Zamówienia już można składać zamówienia na amazon.com.

Wow numer trzy, czyli kolekcja Gold Dust Woman Ani Kuczyńskiej. Piękna, zmysłowa, szlachetnie monochromatyczna kolekcja, subtelnie piękna modelka Charlotte Tomaszewska, pięknie sfotografowana przez Karola Grygoruka. Pięknie, aż trudno oderwać wzrok. Chciałoby się chwalić Anię Kuczyńską wszędzie.

 

zdjęcia: h&m; vogue.co.uk; ania kuczynska.com /karol grygoruk/

22:24, lazymonday , wow
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 04 czerwca 2013
Sportmax

A teraz powtarzamy, istnieją inne kolory, oprócz bieli i czerni, istnieją inne kolory... Na przykład brązy. Najlepiej w resortowym odcieniu Sportmax. Mogłabym wszystko!

Czy też tak macie, że każda rewolucja w szafie kończy się zakupem kolejnej pary czarnych spodni i białej koszulki? Ale to chyba dobrze. Poniżej przykład baz na całe lata.

zdjęcia: style.com