środa, 21 stycznia 2015
Z ulicy | Męsko

Są takie wydarzenia w świecie mody, kiedy to mężczyźni grają pierwsze skrzypce. Na Pitti Uomo to brzydka płeć nas uczy jak się ubierać, kiedy za oknem robi się chłodniej. Jak eksponować warstwy. Marynarka na płaszcz, jak najbardziej. Dżins z tweedem, dlaczego nie? Dżins od stóp do głów, także może się obronić.

Bardzo chętnie przyjmuję te nauki. I wcale nie jest mi z tym źle, bo wnioskując z zestawów kobiet występujących na fotografiach zrobionych podczas Pitti Uomo, nie jestem w tym odosobniona.

 zdjęcia: w magazine; style.com; ny mag; high snobiety

21:00, lazymonday , ulice
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 13 stycznia 2015
Dzisiaj mogłabym | Po staremu

No to mamy nowy rok. Lubię mieć wrażenie, że zaczynam od początku, wyznaczać nowe cele, snuć plany na kolejne dwanaście miesięcy. 

Lubię też wracać do starego i nie mieć poczucia, że stare znaczy gorsze.

Mam też kilka postanowień związanych z moją szafą. W 2015 z pewnością nie zamierzam przeprowadzać rewolucji kolorystycznej w garderobie. Chcę mniej, le lepiej. Chcę trzymać się wytartej ścieżki, nie eksperymentować i nie szukać nowego. Zaufać sobie.

Zobaczymy, co z tego wyniknie.

 

 

płaszcz - zero + maria cornejo/ sweter i spodnie - t by alexander wang/ zegarek - larsson & jennigns/ lakier - essie take it outside/ buty - nike dostępne tutaj

21:38, lazymonday , mogłabym
Link Komentarze (2) »