wtorek, 31 stycznia 2012
Dzisiaj mogłabym...

Kiedy zamarza morze, znaczy, że trzeba dołożyć warstw. Nic nie grzeje lepiej niż dodatkowa warstwa futra.

aloveisblind; streetonic; thestreetfashion5xpro; la garconne

czwartek, 26 stycznia 2012
Buty na zimę

 

Uległam Modzie. Przywiozłam z domu mamy Moje Martensy. Przeleżały w piwnicy jakieś piętnaście lat. Okazało się, że a. są o jakieś dwa rozmiary za duże, b. zupełnie nie nadają się na zimę. A jeszcze piętnaście lat temu chodziłam w nich przez okrągły rok (czy na zewnątrz było -5, czy +35). Co się stało? Zestarzałam się, na pewno. Przestałam nosić za duże / za małe buty, nawet jeśli marzyłam o nich miesiącami. Ponad Modę zaczęłam cenić Wygodę. I Ciepło. Jakie buty na zimę? Ciepłe. Wszelkie ugg i emu podobne wydają mi się odpowiednie dla mojej córki. A dla mnie? Walonki! 

Dzięki nim Rosjanie wygrali z armią Napoleona i stawili opór Niemcom podczas drugiej wojny światowej. Nasi wschodni sąsiedzi reklamują walonki jako remedium na grypę i reumatyzm. Nogi pozostają ciepłe przy temperaturze do -40! Zasadniczą kwestią pozostaje jednak ich wygląd. Walonki są brzydkie. Szukam dalej i znajduję dwie marki, których interpretacja klasycznych walonek przemawia do mnie bardzo.

Zdar

 

 

 

Judari

Chyba nie trzeba lepiej reklamować walonek?

zdjęcia: priv; rusclothing.com; judari; zdar

ps. Moje Martensy wróciły do piwnicy mamy.

10:29, ladytobe , chcę
Link Komentarze (1) »
środa, 04 stycznia 2012
Dzisiaj mogłabym

marni/ bally/ marni/ yves saint laurent/ levi's

wtorek, 03 stycznia 2012
Versace for H&M Cruise Collection

Kolekcja nie zrobiła na mnie wrażenia, ale zdjęcia do kolekcji cruise są przepiękne. Boska Abbey Lee i niesamowity, przywodzący na myśl film noir, klimat gorącego Hollywood.